معاون استاندار تهران:


تهران – ایرنا – معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه از ساعات عصرگاهی امروز میزان آلودگی هوای پایتخت رو به کاهش است، اعلام کرد: با توجه به استمرار این روند هیچ محدودیتی برای روز پنجشنبه نداریم.


عابد ملکی با اشاره به اینکه میزان آلودگی هوای پایتخت رو به کاهش است عصر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی میزان گردوغبار و حجم آلاینده‌ها رو به کاهش است و برای فردا (پنجشنبه) هیچ محدودیتی نداریم و فعالیت مراکز آموزشی به‌ویژه دانشگاه‌ها همچون روال عادی است.


وی افزود: همچنین هیچ محدودیتی برای فردا (پنجشنبه) نداریم و فعالیت ورزشی از جمله برگزاری مسابقات فوتبال برگزار خواهد شد.


معاون استاندار تهران با توجه به لغو دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پدیده مشهد که قرار بود امشب برگزار شود نیز گفت: در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا که روز گذشته برگزار شد تصمیم گرفته شد که برای چهارشنبه هرگونه فعالیت ورزشی در فضای باز برگزار نشود اما برای روز پنج‌شنبه برگزاری این مسابقه بلامانع است.


وی خاطرنشان کرد: هم اکنون میانگین شاخص کیفیت هوای تهران به ۲۹۵ رسیده و تا پایان امشب این وضعیت بهتر خواهد شد و به نظر می‌رسد از پایان امشب کیفیت هوا از وضعیت ناسالم خارج شود.


به گزارش ایرنا، سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از لغو سه بازی دیگر از جمله دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهر خودرو به دلیل آلودگی هوای پایتخت خبر داد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *