تمرینات تیم ملی والیبال ایران از امروز (سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت) در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان در روز نخست حضور در این کشور دو جلسه تمرینی خواهند داشت.


به گزارش ایسنا، تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور در لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ که از نیمه فروردین آغاز شد، شنبه ۲۲ اردیبهشت در سالن فدراسیون والیبال به پایان رسید تا تیم راهی برزیل شود.


کاروان تیم ملی والیبال ایران بامداد دوشنبه تهران را ترک کرد و بعد از پروازی تقریبا ٢۶ ساعته راهی ریودوژانیرو برزیل شد.


ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، شب گذشته پس از صرف شام به استراحت پرداختند. شاگردان موتا پائز از امروز تمرینات خود را در کمپ تمرینی تیم ملی برزیل آغاز خواهند کرد.


تیم ملی والیبال ایران از ساعت ١٠:٣٠ به وقت برزیل یک جلسه تمرینی برگزار خواهد کرد. اولین جلسه تمرین امروز به کار با وزنه و حرکات توپی اختصاص خواهد داشت. همچنین با نظر پائز ملی‌پوشان در نوبت عصر نیز یک جلسه تمرین برگزار خواهند کرد.


میلاد عبادی‌پور، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، امین اسماعیل‌نژاد، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، متین احمدی، آرمان صالحی و محمدرضا حضرت‌پور ۱۷ بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی در برزیل هستند.


امیر خوش خبر، عبدالرضا علیزاده، نوید مشجری و محمد امین شاکری نیز امشب تهران را به مقصد ریو ترک خواهند کرد و به جمع ملی پوشان در این اردو می‌پیوندند.


ششمین دوره مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها روز سه‌شنبه یکم خردادماه ۱۴۰۳ در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می‌شود و دهم تیرماه سال جاری با معرفی تیم‌های برتر گروه مردان به پایان می‌رسد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *