اطلاعیه تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاران گمرکی ـ گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.


به گزارش ایسنا، آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاران گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۲ در صبح روز جمعه به تاریخ ۱۷ آذر در ۱۲ مرکز استان و به صورت قطبی برگزار می شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درب های ورود به جلسه آزمون نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، بنابراین متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درب های ورودی در محل حوزه امتحانی  خود حاضر باشند.


کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه به تاریخ ۱۴ آذر از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده و پرینت خواهد بود و متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.


 متقاضیان فوق برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام کنند. 


 همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *